Aktualności

Zrealizowaliśmy umowę dotyczącą dostawy i montażu paneli ściennych LAMBRI oraz ECOPHON.
Więcej zdjęć w zakładce REALIZACJE

Centrum Kulturalno – Rekreacyjne będzie się znajdować na pięknym, zalesionym terenie, w bezpośrednim sąsiedztwie skarpy doliny rzeki Skrwy, z daleka od miejskiego zgiełku. Dogodna lokalizacja w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem oraz kameralną atmosferą sprawi, że planowana inwestycja stanowić będzie idealne miejsce do wypoczynku. Budowa centrum na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu to oferta skierowana w kierunku potrzeb szeroko pojmowanego odbiorcy – zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych, turystów z kraju, jak i spoza granic Polski.

Przedsięwzięcie zakłada budowę trzech członów funkcjonalnych: części hotelowej, części widowiskowo – konferencyjnej umożliwiającej organizację koncertów, imprez teatralno – muzycznych, szkoleń i konferencji oraz części rekreacyjno – rozrywkowej. Nie zabraknie części gastronomicznej złożonej z restauracji, kawiarni, baru i funkcjonalnego zaplecza gastronomicznego.

Planowane przedsięwzięcie z pewnością przyczyni się do umocnienia pozycji Sierpca na mapie turystycznej nie tylko Mazowsza, ale także kraju, a nawet Europy. Umożliwi organizację konferencji naukowych i szkoleń, a także imprez plenerowych na szerszą niż dotąd skalę. Wpłynie też na ofertę edukacyjno-rekreacyjną, która dzięki powstaniu nowych budynków będzie mogła ulec poszerzeniu.

żródło: http://mwmskansen.pl